СуХаРі готують серію статей з оглядами курсів у 2019 році. Сьогодні — курси QA в Києві для початківців, які проходять в офлайні.

Тим, хто шукає курси

Дивись усі курси за спеціальністю у цьому розділі. Натискай на кнопку «порівняти», щоб порівняти вподобані.

Ми опитували випускників курсів і тих, хто потенційно шукає підходящі курси.

Так ми дізналися, що вони хочуть дізнатися про навчання перед оплатою.

Мета оглядів «Повна картина» — показати весь перелік курсів і порівняти умови. Цей список не обмежується тими пропозиціями, які рекламують у транспорті або тими, які радять друзі та знайомі. Коли варіантів більше, вибір здається складнішим. Проте з’являється шанс розібратися з власними вимогами і можливостями, дізнатися відгуки про курси та їх програму. Тобто рішення буде більш виваженим, правда? І ви не витратите гроші і час даремно.

Ми підготували огляд і порівняння курсів тестування у Києві. Стаття буде корисна для тих, кому важко обрати курси, а також тренерам, яких звуть викладати студентам.

На 30 липня 2019 року СуХаРі знайшли всі існуючі 15 курсів з тестування (QA) для початківців (рівень Су). 

Коли з’являться нові курси, ми додамо їх сюди і оновимо дату.

Тим, хто організовує курси

Якщо вам не подобається, що ви тут, закрийте вкладку. Ви зробили свою роботу —   відкрили освітні курси. І СуХаРі роблять свою роботу — неупереджено, без оцінок і проплачених рекомендацій, розповідають читачам про всі варіанти навчання. Якщо інформація про курс не влаштовує адміністраторів або організаторів, поділіться вашими тривогами в листі. 

Таблиця всіх курсів QA для початківців, які працюють у Києві

ШколаТривалість, міс.Ціна за курс, грнЦіна за місяць, грнСертифікатГрафікДопомога у працевлаштуванніІндивід. навчанняІнтенсивТипФіліалАдреса
ITEA338002500-2850ТакБез чіткого графікаТакНіТакБагатопроф.Київський філіал (мережа по світу)м. Виставковий центр, пр-т Академіка Глушкова, 1
Main Academy3,542003428ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Київський філіал (мережа по Україні)м. Голосіївська, вул. Голосіївська, 17
SkillUp145006850ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Київський філіал (мережа по Україні)м. Театральна, вул. Б. Хмельницького, 16-22
QA Start Up163507500ТакВечірТакНіТакСпеціаліз.Тільки у Києвім. Політехнічний інститут, вул. Старокиївська, 10Г
QALight232004650-5550ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Шулявська, пр-т Космонавта Комарова, 1
PROG275003100ТакВечірТакНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Університет, вул. Паньковська, 6Б
Hillel47560-84003150ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Київський філіал (мережа по Україні)м. Кловська, вул. Мечнікова, 14/1
QAlab378004066ТакБез чіткого графікаТакНіНіСпеціаліз.Тільки у Києвім. Шулявська, вул. Довженка, 3
GO IT378005996ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Печерська, бул. Л. Українки, 26
StartIT190007500ТакВечірТакНіНіСпеціаліз.Тільки у Києвім. Палац Спорту, вул. Ш. Руставелі, 40/10
CODE SPACE2,58350-98003680ТакВечірТакНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Палац Україна, пров. Лабораторний, 6
Dialon1114004800ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Вокзальна, вул. Максима Кривоноса, 7
ІТРозвиток312600-135002100ТакБез чіткого графікаНіНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Лівобережна, вул. Свестюка, 17
Курсор215900-176001750ТакБез чіткого графікаНіТакНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Театральна, вул. Хрещатик, 46
Contact219000-210003500ТакБез чіткого графікаТакНіНіБагатопроф.Тільки у Києвім. Шулявська, пров. Ковальський, 13

* Без чіткого графіка — означає, що школа пропонує декілька варіантів графіків на вибір.

Більшість курсів тривають 1-3 місяці. Рекордсмени по термінам — Hillel, де заняття йдуть найдовше (4 місяці).

Більшість курсів вчать не тільки тестуванню, а й програмуванню, HR, PM і т.п. Однак QA Start Up, QAlab та StartIT навчають студентів лише спеціальності QA.

Ціну нижче 1750 гривень у місяць за курси QA годі й шукати. Трохи більше треба буде платити навчаючись на курсах НЦ «ІТРозвиток».

Жодна школа, крім центру «Курсор», не готова вчити студентів індивідуально.

Читай відгуки до цих курсів і не забудь залишити свій.

Всі школи, крім центрів «ІТРозвиток» та «Курсор», готові допомогти з працевлаштуванням після навчання. Швидше за все, це проявиться в консультаціях при складанні резюме. Хоча часто на курсах кажуть, що будуть рекомендувати випускників потенційним роботодавцям при запиті. В обох випадках варто розуміти, що своєю роботою або подальшим навчанням доведеться більшою мірою займатися самому. Хоча запитати про такі деталі у організаторів і викладача під час вступу ми рекомендуємо обов’язково.

SkillUp пропонують після завершення основного курсу пройти ще один з коучингу гарантованого працевлаштування. Та це не безкоштовно (6850 грн якщо оплачувати окремо від основного курсу). Ще одним важливим моментом буде вхідне тестування для студентів цієї школи з баз даних та основ WEB. Якщо студент не складає іспит, щоб вступити на основний курс, йому треба буде пройти ще й підготовчий курс (2850 грн).

Всі перераховані вище курси в Києві будуть цікаві аудиторії Су (за концепцією СуХаРі), так як вони або пропонують загальні знання з тестування, або готують фахівців, які можуть претендувати на позицію Junior QA в ІТ-компаніях.

Всі школи перебувають у пішій доступності від станцій метро. 

Тільки StartIT пропонують подальші  довгострокові курси підвищення кваліфікації для рівня Ха. Але якщо ви зацікавлені розвивати свої навички, школи пропонують подивитися у сторону автоматизованого тестування, тут вибір буде набагато ширшим.

Автор: Антон Якунін

 Важко вибрати? Читай 6 основних критеріїв хороших курсів, які зроблені за результатами ревізій курсів і думок експертів Маніфесту хороших курсів.

Оновлені дані по курсам надсилайте на info@sukhari.com.ua. Ми проапдейтім цю статтю при необхідності.

А ти був_ла на курсі з тестування? А відгук вже написав_ла? Розкажи, що там було, щоб інші не вкололися тим же місцем. Або порадь щось хороше курсам, адже ми передаємо всі фідбеки до шкіл.

Дивись всі курси за спеціальністю в цьому розділі. Натискай на кнопку «порівняти», щоб порівняти вподобані.

1