июль, 2019

11июль18:30- 21:00Діагностика конфлікту в організації та методи інтервенціїМайстер-класСуХа350-500 грнOffline

СуХа350-500 грнOffline

Детали события

Цей майстер-клас буде для вас цікавим, якщо для вас важливо набути впевненості у врегулюванні конфліктів, зрозуміти підходи до раннього виявлення конфлікту і визначення його стадії ескалації, щоб вибрати адекватний спосіб втручання в конфлікт.

Згідно рекомендацій Чартерного Інституту персоналу і розвитку Великобританії (The Chartered Institute of Personnel and Development, CIPD), своєчасна робота з конфліктними проблемами — одна з 6-ти ключових компетенцій керівника в ефективному управлінні конфліктами.
Рання діагностика і визначення стадії ескалації конфлікту дозволяє менеджеру вибрати відповідний спосіб втручання в конфлікт, попередити його подальший деструктивний розвиток, тим самим перетворивши протиріччя в корисний ресурс розвитку організації.

Майстер-клас є частиною комплексної програми навчання впровадженню в організації Системи ефективного управління конфліктами. Крім знання закономірностей розвитку конфліктів та навичок з діагностики і адекватних способів втручання в конфлікт, система включає впровадження політик, процедур, норм і правил поведінки в конфлікті з залученням в розробку всіх співробітників, а також систему навчання, адаптації, розвитку і вдосконалення у співробітників таких компетенцій, як посередництво, ведення переговорів, комунікації і ведення діалогу, обмін зворотним зв’язком високої якості.

Важливим елементом системи є також комплекс заходів щодо створення умов неформального спілкування і побудови довіри. Основою Системи ефективного управління конфліктами в організації є прозорість і узгодженість цілей, завдань і пріоритетів, а також розподіл відповідальності та ресурсів.

Майстер-клас буде корисним для людей, чия робота пов’язана з людьми:
— для керівників
— для тих, хто працює з клієнтами
— для менеджерів з продажу
— для менеджерів по роботі з персоналом
— для менеджерів проектів тощо

Проводити майстер-клас буде Наталья Пазюк, консультантка з питань впровадження системи ефективного управління конфліктами в організації, тренерка та авторка програм навчання та адаптації з питань компетентної поведінки в конфлікті, фасілітаторка, медіаторка, авторка бізнес-гри КОНСТРУКТИВНИЙ КОНФЛІКТ™.

Наталія є випускницею Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації та сертифікованим бізнес-медіатором відповідно до стандартів промислово-торгівельної палати Мюнхена та Верхньої Баварії (2019).

Зареєструватися ви можете за лінком:
https://ukrmediation.com.ua/ua/kalendar-navchan-ta-podii/118-majster-klas-diagnostika-konfliktu-v-organizatsiji-ta-metodi-interventsiji-yak-viyaviti-ta-efektivno-keruvati

Кількість місць обмежена.

Время

(четверг) 18:30 - 21:00

Расположение

вул. Волоська, 8/5

Организатор

Ukrainian Mediation Center / Український Центр Медіації

X